Ota yhteyttä

Tanssin Tiedotuskeskuksella työskentelee moninainen joukko tanssitaiteen ja viestinnän asiantuntijoita sekä kulttuurituotannon ja kansainvälisten asioiden osaajia. Löydät henkilöstömme yhteystiedot alta.

Toimistomme palvelee:

KAAPELITEHDAS
Tallberginkatu 1 C 93, 2. krs
00180 Helsinki
(0)9 612 1812
tanssi@danceinfo.fi

Sanna R_www_400px

Toiminnanjohtaja Sanna Rekola

sanna.rekola@danceinfo.fi
09 612 1075 | 050 413 6123

Sanna K_www_400px

Viestintäpäällikkö Sanna Kangasluoma

Tiedotus ja viestintä, Finnish Dance in Focus -lehti

sanna.kangasluoma@danceinfo.fi
050 543 1224

Minna_www_400px

Tiedotus- ja toimistosihteeri Minna Luukko

Yleisneuvonta, verkkopalvelut (Tanka, ilmoitustaulu), talousasiat (laskutus)

minna.luukko@danceinfo.fi
(09) 612 1812 | 040 631 2231

Katarina_www_400px

Kansainvälisten asiain koordinaattori Katarina Lindholm

Kansainvälinen viestintä ja projektit

katarina.lindholm@danceinfo.fi
040 182 1621

Projektipäällikkö Riitta Aittokallio

Koko Suomi tanssii -hanke

riitta.aittokallio@danceinfo.fi
040 779 8115

Inka_www_400px

Tiedottaja Inka Reijonen

Koko Suomi tanssii -hanke

inka.reijonen@danceinfo.fi
040 1823 722

Anita_www_400px

Koordinaattori Anita Parri

Tanssin Venäjä-ohjelma

anita.parri@danceinfo.fi
044 237 7459

Fields marked with an * are required

Uutiskirje