Ota yhteyttä

Tanssin tiedotuskeskuksessa työskentelee moninainen joukko tanssitaiteen ja viestinnän asiantuntijoita sekä kulttuurituotannon ja kansainvälisten asioiden osaajia. Henkilöiden nimet ja yhteystiedot ovat alla.

Toimistomme palvelee:

KAAPELITEHDAS
Tallberginkatu 1 C 93, 2. krs, ovi 212
00180 Helsinki
tanssi@danceinfo.fi

Verkkolaskutusosoite:

Vastaanottaja: 003707208242 (Tanssin tiedotuskeskus ry)
Operaattoritunnus: 003708599126 (Liaison technologies)
Pankki: Nordea BIC: NDEAFIHH

Y-tunnus: 0720824-2

 

Kuvassa Sanna Kangasluoma

Viestintäpäällikkö Sanna Kangasluoma

Tiedotus ja viestintä, Finnish Dance in Focus -lehti

sanna.kangasluoma@danceinfo.fi

050 543 1224

Kuavssa Sanna Rekola

Toiminnanjohtaja Sanna Rekola

sanna.rekola@danceinfo.fi

050 413 6123

Kuvassa Katarina Lindholm

Kansainvälisten asiain päällikkö Katarina Lindholm

Kansainvälinen viestintä ja projektit

katarina.lindholm@danceinfo.fi

040 182 1621

Kuvassa Anni Leino

Vastaava tuottaja Anni Leino

Performing HEL showcase 2021, ICE HOT Nordic Dance 2022

anni.leino@danceinfo.fi

040 1823 722

Kuvassa Anita Parri

Tuottaja Anita Parri

Tanssin Venäjä-ohjelma

anita.parri@danceinfo.fi

044 237 7459

Kuvassa Emma Vainio

Tiedottaja Emma Vainio

Uutiset ja some

emma.vainio@danceinfo.fi

040 623 62 67

Johanna Terhemaa

Tilastonlaatija Johanna Terhemaa

Tanssitilastot

tilastot@danceinfo.fi

040 820 0225