Ota yhteyttä

Vuoden 2023 alusta alkaen olemme Sirkuksen ja tanssin tiedotuskeskus ry. Moninainen joukko sirkuksen, tanssin ja viestinnän asiantuntijoita sekä kulttuurituotannon ja kansainvälisten asioiden osaajia muodostavat uuden tiedotuskeskuksen.

Yhteyshenkilöt pysyvät samoina ja vielä jonkin aikaa tavoitat meidät sekä vanhoista että uusista sähköpostiosoitteista: etunimi.sukunimi@circusdance.fi

Uudet verkkosivut circusdance.fi avautuvat kevään 2023 aikana; siihen asti kaikki palvelumme löytyvät vanhoilta sivuilta. Katso siis myös sirkusinfo.fi.

Toimistomme palvelee:

KAAPELITEHDAS
Tallberginkatu 1 C 93, 2. krs, ovi 212
00180 Helsinki
info@circusdance.fi

Verkkolaskutusosoite:

Vuotta 2022 koskevat laskut (Tanssin tiedotuskeskukselle osoitetut):

Vastaanottaja: 003707208242 (Tanssin tiedotuskeskus ry)
Operaattoritunnus: 003708599126 (Open Text technologies)
Pankki: Nordea BIC: NDEAFIHH

Y-tunnus: 0720824-2

Vuotta 2023 koskevat laskut osoitetaan uudelle yhdistykselle:

Sirkuksen ja tanssin tiedotuskeskus ry
Y-tunnus: 3308679-5
Verkkolaskuosoite: 003733086795
Operaattori: Open Text Oy
Operaattoritunnus: 003708599126

Kuvassa Sanna Kangasluoma

Viestintäpäällikkö Sanna Kangasluoma

Tiedotus ja viestintä, Finnish Dance in Focus -lehti

sanna.kangasluoma@circusdance.fi

050 543 1224

Kuavssa Sanna Rekola

Toiminnanjohtaja Sanna Rekola

sanna.rekola@circusdance.fi

050 413 6123

Kansainvälisten asioiden päällikkö Lotta Nevalainen

lotta.nevalainen@circusdance.fi

+358 50 303 8339

Kehittämispäällikkö Riitta Aittokallio

Kansainväliset asiat, Performing HEL

riitta.aittokallio@circusdance.fi

050 350 6722

Kotimaan asioiden päällikkö Johanna Mäkelä

johanna.makela@circusdance.fi

+358 50 464 3203

Kuvassa Anni Leino

Vastaava tuottaja Anni Leino

anni.leino@circusdance.fi

040 1823 722

Viestintäsuunnittelija Miika Sillanpää

miika.sillanpaa@circusdance.fi

358 40 753 6905

Kuvassa Anita Parri

Tuottaja Anita Parri

Performing HEL

anita.parri@circusdance.fi

040 620 8122

Kuvassa Emma Vainio

Tiedottaja Emma Vainio

Uutiset, ilmoitustaulu ja some

Emma työskentelee 60 % Sirkuksen ja tanssin tiedotuskeskuksessa (pääsääntöisesti ma-ke).

emma.vainio@circusdance.fi

040 623 62 67

Johanna Terhemaa

Projektikoordinaattori Johanna Terhemaa

Digital LEAP -hanke & sirkuksen ja tanssin tilastot

johanna.terhemaa@circusdance.fi

tilastot@circusdance.fi

040 820 0225