Ota yhteyttä

Tanssin Tiedotuskeskuksella työskentelee moninainen joukko tanssitaiteen ja viestinnän asiantuntijoita sekä kulttuurituotannon ja kansainvälisten asioiden osaajia. Löydät henkilöstömme yhteystiedot alta.

Toimistomme palvelee:

KAAPELITEHDAS
Tallberginkatu 1 C 93, 2. krs, ovi 212
00180 Helsinki
(0)9 612 1812
tanssi@danceinfo.fi

Ylläoleva on myös laskutusosoite.

Kuavssa Sanna Rekola

Toiminnanjohtaja Sanna Rekola

sanna.rekola@danceinfo.fi

050 413 6123

Kuvassa Minna Luukko

Tiedotus- ja toimistosihteeri Minna Luukko

Yleisneuvonta, verkkopalvelut (Tanka, ilmoitustaulu), talousasiat (laskutus)

minna.luukko@danceinfo.fi

(09) 612 1812 | 040 631 2231

Kuvassa Sanna Kangasluoma

Viestintäpäällikkö Sanna Kangasluoma

Tiedotus ja viestintä, Finnish Dance in Focus -lehti

sanna.kangasluoma@danceinfo.fi

050 543 1224

Kuvassa Katarina Lindholm

Kansainvälisten asiain päällikkö Katarina Lindholm

Kansainvälinen viestintä ja projektit

katarina.lindholm@danceinfo.fi

040 182 1621

Kuvassa Anni Leino

Vastaava tuottaja Anni Leino

Performing HEL showcase 2021, ICE HOT Nordic Dance 2022

anni.leino@danceinfo.fi

040 1823 722

Kuvassa Anita Parri

Tuottaja Anita Parri

Tanssin Venäjä-ohjelma

anita.parri@danceinfo.fi

044 237 7459

Kuvassa Emma Vainio

Tiedottaja Emma Vainio

Uutiset ja some

emma.vainio@danceinfo.fi

040 623 62 67

Viestintäassistentti Elina Saarikoski

Uutiset, some, verkkosivupäivitykset, ilmoitustaulu, Tanka

elina.saarikoski@danceinfo.fi

040 779 8115