Ota yhteyttä

Tanssin Tiedotuskeskuksella työskentelee moninainen joukko tanssitaiteen ja viestinnän asiantuntijoita sekä kulttuurituotannon ja kansainvälisten asioiden osaajia. Löydät henkilöstömme yhteystiedot alta.

Toimistomme palvelee:

KAAPELITEHDAS
Tallberginkatu 1 C 93, 2. krs
00180 Helsinki
(0)9 612 1812
tanssi@danceinfo.fi

Sanna R_www_400px

Toiminnanjohtaja Sanna Rekola

sanna.rekola@danceinfo.fi

09 612 1075 | 050 413 6123

Sanna K_www_400px

Viestintäpäällikkö Sanna Kangasluoma

Tiedotus ja viestintä, Finnish Dance in Focus -lehti

sanna.kangasluoma@danceinfo.fi

050 543 1224

Minna_www_400px

Tiedotus- ja toimistosihteeri Minna Luukko

Yleisneuvonta, verkkopalvelut (Tanka, ilmoitustaulu), talousasiat (laskutus)

minna.luukko@danceinfo.fi

(09) 612 1812 | 040 631 2231

Katarina_www_400px

Kansainvälisten asiain päällikkö Katarina Lindholm (vanhempainvapaalla)

Kansainvälinen viestintä ja projektit

katarina.lindholm@danceinfo.fi

040 182 1621

Anita_www_400px

Koordinaattori Anita Parri

Tanssin Venäjä-ohjelma

anita.parri@danceinfo.fi

044 237 7459

riitta_www_400px_2

Projektipäällikkö Riitta Aittokallio

Kansainväliset asiat, messut, Koko Suomi tanssii -hanke

riitta.aittokallio@danceinfo.fi

040 779 8115

Anni Leino

Tuottaja-tiedottaja Anni Leino

Tiedotus ja uutiset, kansainväliset messut, Koko Suomi tanssii -hanke

anni.leino@danceinfo.fi

040 1823 722

Tilastonlaatija Kaisa Tiainen

Tilastoinnin kehittäminen ja vuoden 2017 tanssitilastot

kaisa.tiainen@danceinfo.fi

040 820 0225

Tiedottaja Laura Kujala

Viestintä

laura.kujala@danceinfo.fi

040 854 7505