Ota yhteyttä

Tanssin Tiedotuskeskuksella työskentelee moninainen joukko tanssitaiteen ja viestinnän asiantuntijoita sekä kulttuurituotannon ja kansainvälisten asioiden osaajia. Löydät henkilöstömme yhteystiedot alta.

Toimistomme palvelee:

KAAPELITEHDAS
Tallberginkatu 1 C 93, 2. krs, ovi 212
00180 Helsinki
(0)9 612 1812
tanssi@danceinfo.fi

Ylläoleva on myös laskutusosoite.

Toiminnanjohtaja Sanna Rekola

sanna.rekola@danceinfo.fi

09 612 1075 | 050 413 6123

Tiedotus- ja toimistosihteeri Minna Luukko

Yleisneuvonta, verkkopalvelut (Tanka, ilmoitustaulu), talousasiat (laskutus)

minna.luukko@danceinfo.fi

(09) 612 1812 | 040 631 2231

Viestintäpäällikkö Sanna Kangasluoma

Tiedotus ja viestintä, Finnish Dance in Focus -lehti

sanna.kangasluoma@danceinfo.fi

050 543 1224

Kansainvälisten asiain päällikkö Katarina Lindholm

Kansainvälinen viestintä ja projektit

katarina.lindholm@danceinfo.fi

040 182 1621

Projektipäällikkö Riitta Aittokallio

Erillishankkeet, Performing HEL showcase, kansainväliset asiat

riitta.aittokallio@danceinfo.fi

040 779 8115

Tuottaja–tiedottaja Anni Leino

Tiedotus ja uutiset, Performing HEL showcase -tuottaja

anni.leino@danceinfo.fi

040 1823 722

Koordinaattori Anita Parri

Tanssin Venäjä-ohjelma

anita.parri@danceinfo.fi

044 237 7459

Tilastonlaatija Emma Vainio (työskentelee pääosin tammi–kesäkuussa)

Tanssin esitys- ja katsojatilastot

tilastot@danceinfo.fi

040 820 0225